ITS Installation Training Service Sp. z o.o.
Poświętne 25A, 26-670 Pionki
tel/fax: +48 48 612 71 65
e-mail:

Firma jest jak organizm

potrzebuje kompleksowych rozwiązań
Mocna pozycja marki ITS Sp. z o.o. na polskim rynku to zasługa wieloletniej pracy, jej efektem jest satysfakcja Klienta.


Zapewnimy Ci sukces

Pomagamy innym. To nasza pasja. Pozwól nam zapewnić i Tobie spokojną oraz bezpieczną pracę.

Installation Training Service

Zaczynaliśmy w 2002 roku jako mała firma.
Ogólnopolski zasięg był wyzwaniem, nie przeszkodą.

ITS stawia sobie za cel świadczenie usług dla Klientów w zakresie: doboru odpowiednich urządzeń analitycznych i kontrolno-pomiarowych oraz wykonywania usług serwisowych i aplikacyjnych ściśle dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów z gwarancją najwyższej jakości wykonania, w najbardziej odpowiednim dla Użytkowników terminie.


ITS Sp. z o.o. zapewnia
kompleksowe rozwiązania dla użytkowników
sprzętu laboratoryjno-pomiarowego.

Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klientów, którą uzyskujemy zapewniając Im możliwość  stosowania odpowiedniego sprzętu analitycznego, stale świadcząc wsparcie aplikacyjne i techniczne, dzięki czemu gwarantujemy komfortową, bezawaryjną pracę na dostarczanych i serwisowanych przez nas urządzeniach. Służymy Klientom oddając do ich dyspozycji zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów - doradców handlowych jak i inżynierów serwisu, posiadających wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, uwzględniającą specyficzne wymagania analizatorów do pomiaru własności cząstek, oznaczania poziomu TOC oraz liczników cząstek w cieczach i gazach.

Oferujemy najwyższej jakości komponenty i podzespoły oraz certyfikowane materiały referencyjne - wzorce, opatrzone certyfikatami gwarantującymi ich najwyższą jakość i metodę wytwarzania. Pełne profesjonalizmu, indywidualne podejście do każdego Użytkownika pozwala nam tworzyć nową jakość, zaspokajać potrzeby Klientów w sposób konkurencyjny. Nasza oferta, nasze zaangażowanie i upór w dążeniu do usatysfakcjonowania naszych Partnerów pozwoliły ITS zdobyć silną pozycję na rynku ogólnopolskim.

Jesteśmy racjonalni, otwarci na współpracę, z nami droga do sukcesu jest krótsza.

 

Certyfikowane materiały odniesienia

Urządzenia procesowe

Usuwanie zanieczyszczeń pyłowych

Usługi serwisowe

Naszą siłą jest zespół złożony z ekspertów. Świadczymy usługi serwisowe oraz walidacje dla wszystkich oferowanych przez nas urządzeń, a także dla analizatorów wielkości cząstek produkcji Malvern Instruments Ltd oraz analizatorów TOC Sievers GE Analytical Instruments.

data-4

Jesteśmy dystrybutorem

 Dostawca Dostawca Dostawca Dostawca Dostawca Dostawca

ITS
ITS Installation Training Service Sp. z o.o.
Poświętne 25A, 26-670 Pionki
tel./fax:. +48 48 612 71 65
e-mail:
Zapraszamy
Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00
W soboty: 8:00 - 15:00
Copyrights ITS Installation Training Service Sp. z o.o.
Realizacja strony www: ENSICO
ITS Installation Training Service Sp. z o.o. z siedzibą w Poświętne 25a, 26-670 Pionki, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000436827, NIP 7962960563, REGON 146359179. Kapitał zakładowy 5.000,00 zł wpłacony w całości.
Strona www.itsservice.pl używa plików cookies by w pełni poprawnie prezentować zawarte w niej treści oraz gromadzić statystyki ruchu. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce plików cookies
Znaki towarowe i produktowe zawarte w treści strony są chronione prawem autorskim. Pozostałe logotypy, znaki graficzne i inne elementy zostały wykorzystane jednynie w celach informacyjnych i są własnością ich prawowitych właścicieli.